banner_2.jpg

Participants

Participants

Bilateral Talks

Participants 70
Meetings 55

Profile views

Before Event 6237
After Event 375358

CONTACTS

Biljana Vrzic
Vojvodina Investment Promotion- VIP
Novi Sad
Vojvodina, Serbia
tel: +381 21 472 32 44
E-mail: biljana.vrzic@vip.org.rs
 
Mladen Radisic
EEN - Enterprise Europe Network
Novi Sad
Vojvodina, Serbia
tel: +381641447048
E-mail: mladenr@uns.ac.rs
 
Andreas Pfister
BADEN-WÜRTTEMBERG INTERNATIONAL 
Stuttgart
Baden- Württemberg, Germany
Telefon: +49(0)711.22787 - 51
E-Mail: andreas.pfister@bw-i.de
 
Alberto Ratti 
Centre d'Internacionalització Empresarial
ACC1Ó | COMPETITIVITAT PER L´EMPRESA
Generalitat de Catalunya
Barcelona
Catalunya, Spain
Telf: +34 935676949 
e-mail: aratti@gencat.cat
 
Anne CHAIZE 
ERAI - Entreprise Rhône-Alpes International
Lyon
Rhône-Alpes , France 
Tél. +33 (0)4 26 73 33 71
Email: anne.chaize@erai.org
 
Camilla Santoni
Regione Lombardia
Milan
Lombardia, Italy
Tel. +390267651919
Email: camilla_santoni@regione.lombardia.it
 
Evelien Staelens
Flanders Investment & Trade
Brussel-België
Tel: +32 2 504 88 48
Email
:evelien.staelens@fitagency.be

 

Arnout Geys
Flanders Investment & Trade
Brussel-België
Tel: +32 2 504 87 96
Email:arnout.geys@fitagency.be

 
Ana Nikšić
TERA Tehnopolis d.o.o.
Osijek, Hrvatska
Tel: +385 (0)31 251 000
Email:aniksic@tera.hr
 
 
Guido Dominoni
Finlombarda S.p.A.
Milano, Italy
Tel: +39 0266737307
Email: guido.dominoni@finlombarda.it

Organizers

  • VIP_logo_style.PNG
  •      Vojvodina Investment Promotion – VIP

  • een.jpg
  •  Enterprise Europe Network Novi Sad

  • univerzitet_u_novom_sadu.jpg
  •     University of Novi Sad

  • bd.jpg
  • Agency for International Economic and Scientific Cooperation

  • logo_4_motors_30921.png
  • 4 Motors for Europe

Partners

  • ERAI.jpg
  • ERAI - Entreprise Rhône-Alpes International

  • general.png
  • acc.png
  • Generalitat de Catalunya

  • flanders.gif
  •      Flanders Investment & Trade

  • Lombardia.jpg
  • Lombardia

  • logo_piccolo_FL.jpg
  • Finlombarda S.p.A.

  • Logo_MFW_englisch.jpg
  • Danube_strategy.png
  • ICV.jpg
  • icm.jpg
  •       ICM

  • tera.jpg
  • Tera Tehnopolis